Skip links

Trendy 2021: żółty, szary i odpowiednie rozmieszczenie

W tym roku wyróżniają się dwa główne trendy w kolczykach i przekłuwaniu uszu: stosowanie koloru roku i odpowiednie rozmieszczenie. Przeczytaj poniższy tekst, aby się zainspirować.

Trendy w kolczykach i przekłuwaniu uszu 2021 – nr 1: „Ultimate Grey” i „Illuminating Yellow”

W tym roku z powodu pandemii, nie mogliśmy się doczekać nowego koloru roku, interesowało nas jak ten specyficzny czas wpłynie na wybór. Pantone Color Institute nas nie zawiódł: podobnie jak w 2016 roku, to nie jeden, ale dwa odcienie zostały zdefiniowane jako kolor roku Pantone, są to: „Ultimate Grey” (Ostateczna Szarość) i „Illuminating Yellow” (Rozświetlający Żółty).

Jak mówi Leatrice Eiseman, dyrektor wykonawczy Pantone Color Institute,

“Połączenie trwałej szarości Ostatecznej Szarości z żywym, Roświetlającym Żółtym wyraża pozytywny przekaz poparty hartem ducha. Praktyczne i solidne jak skała, ale jednocześnie ocieplające i optymistyczne, to połączenie kolorów, które podnosi nas na duchu i daje nadzieję. Musimy czuć się zachęceni do działania i podniesieni na duchu; ma to zasadnicze znaczenie dla naszego nastroju w tych trudnych czasach”

Jak ilustrują poniższe zdjęcia, kolor roku jest wszechobecny w świecie biżuterii, mody i designu. Projektant kolczyków STUDEX wpisuje się w ten trend za pomocą kolczyków z topazem, diamentami lub cyrkonią w połączeniu z prawdziwym złotem lub chirurgiczną stalą nierdzewną. Niektóre są dostępne jako kolczyki do przekłuwania dla STUDEX System75, wiodącego w branży systemu do przekłuwania uszu, inne jako kolczyki regularne (bez przekłuwania) Sensitive firmy STUDEX. Dodanie tych małych mieniących się kolczyków w połączeniu z jaskrawożółtym kolorem może sprawić że Twój wygląd będzie generował pozytywny nastrój wszystkim w koło.

earring and ear piercing trends

Trendy w kolczykach i przekłuwaniu uszu 2021 – nr 2: wyselekcjonowane uszy 

Łączenie wielu kolczyków na każdym uchu to trend, który został utrzymany. W rzeczywistości stał się już nowym standardem. Aplikacje takie jak “Przekłuwanie uszu z STUDEX” bardzo ułatwiają dobór kolczyków i tworzenie własnego stylu: zrób zdjęcie swojego ucha, wypróbuj kombinacje kolczyków i znajdź partnera STUDEX który zaplanuje pożądany układ i przekłuje uszy. Znajdź inspirację tutaj, w naszych poprzednich postach na blogu z trendami lub na naszych tablicach na Pinterest “Śliczne zdjęcia i filmy do przekłuwania uszu” lub “Stosuj”.

Image credits
Header image: © Dom Hill/Unsplash; earrings: © STUDEX of Europe GmbH; other images: see image captions