Skip links

O nas

STUDEX® to znana na całym świecie marka przekłuwania uszu. Jako wiodący międzynarodowy producent precyzyjnych systemów do przekłuwania uszu, hipoalergicznych kolczyków i produktów do pielęgnacji, oferujemy naszym partnerom — jubilerom, salonom kosmetycznym, studiom piercingu, fryzjerom, lekarzom i aptekom — najwyższej jakości, łatwe w użyciu produkty.

Zasadniczo zrewolucjonizowaliśmy przekłuwanie uszu: W zaufanym sklepie partnerskim STUDEX możesz teraz szybko i bezpiecznie przekłuć uszy pięknymi, hipoalergicznymi kolczykami do przekłuwania. Dzięki naszemu STUDEX® System75™, prawie go nie zauważysz. Jeszcze nigdy przekłuwanie uszu nie było tak łatwe, delikatne i bezpieczne.

Ponadto nasze kolekcje przyjaznych dla skóry, hipoalergicznych kolczyków zapewniają doskonały komfort na co dzień — nawet wrażliwym uszom.

Ponad 40 lat, …

… marka STUDEX® oznacza zaufanie i bezpieczeństwo w przekłuwaniu uszu na całym świecie. Nasz systemy mają znakomite osiągnięcia: Instrumenty STUDEX były używane wiele milionów razy na całym świecie, aby przekłuć uszy.

About STUDEX

Kontrola najwyższej jakości

Po skompletowaniu każdy instrument i kolczyk STUDEX przechodzi rygorystyczny proces kontroli jakości, aby dostarczyć najbezpieczniejsze i najpiękniejsze produkty. Przestrzegamy rygorystycznych norm BHP dla naszych pracowników i naszych produktów. W rezultacie wszystkie sterylne kolczyki do przekłuwania uszu STUDEX spełniają lub przekraczają normy Unii Europejskiej i przepisy FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków).

STUDEX brand

Sklepy partnerskie STUDEX®

W sklepach naszych partnerów możesz przekłuć uszy naszymi wiodącymi w branży instrumentami STUDEX®. Na pewno znajdziesz duży wybór najwyższej jakości, hipoalergicznych kolczyków firmy STUDEX. Oprócz świetnych porad, dobrze wyszkoleni specjaliści od przekłuwania uszu mogą również dostarczyć niezbędne produkty do pielęgnacji po przekłuciu.

Znajdź najbliższego partnera STUDEX®

do przekłuwania uszu

Wpisz kod pocztowy i miasto

Członek EPM e.V.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Specjalistów Rynku Przekłuwania Uszu

STUDEX jest członkiem International Association of Ear Piercing Market Specialists (Międzynarodowe Stowarzyszenie Specjalistów Rynku Przekłuwania Uszu, EPM) e.V. Stowarzyszenie reprezentuje interesy producentów i dystrybutorów systemów przekłuwania uszu w polityce, gospodarce i opinii publicznej oraz informuje społeczeństwo o przekłuwaniu uszu i kształtowaniu się opinii w branży. Doradza i reprezentuje swoich członków w zakresie lobbingu politycznego, dyrektyw UE oraz krajowych przepisów ustawowych i wykonawczych dotyczących przekłuwania uszu. Ponadto oferuje swoim członkom informacje na aktualne tematy oraz platformę wymiany pomysłów branżowych. EPM zapewnia doradztwo eksperckie i służy jako łącznik pomiędzy przemysłem a ustawodawcami.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Oddawanie z powrotem społeczeństwu

Odpowiedzialność społeczna biznesu jest dla nas bardzo ważna. Dlatego STUDEX od wielu lat angażuje się w różne projekty lokalne i międzynarodowe, szczególnie w zakresie sponsoringu sportów młodzieżowych, instytucji społecznych i pomocy ofiarom katastrof.

Na przykład STUDEX sponsoruje lokalny klub lekkoatletyczny (Förderkreis der Eckentaler Leichtathleten e.V.), znajdujący się tuż za rogiem naszej niemieckiej filii w Eckental koło Norymbergi. Nasze zobowiązanie obejmuje sponsorowanie koszulek drużyny, dodatkową pomoc finansową dla klubu oraz zapewnienie pojazdu na wyjazdy na imprezy sportowe i zawody. Logo STUDEX zdobi koszulki młodych sportowców, którzy osiągają bardzo dobre wyniki – od poziomu lokalnego i regionalnego aż po mistrzostwa krajowe i międzynarodowe. Na przykład Laura Gröll, została ukoronowana German Octathlon Champion of 2016. Ponadto kilka imprez sportowych klubu nosi nazwę sponsora, takich jak STUDEX® Sprint Day (Dzień sprintera) lub STUDEX® Eckental Cross.

Wraz z Domem Sportu i innymi partnerami regionalnymi STUDEX wspiera regionalną organizację charytatywną dla dzieci (Kinder für Kinder e.V. Eckental) oraz turniej tenisowy ATP Bauer Water Technology Cup w Eckental/Nuremberga, który został założony w celu wsparcia tego funduszu dla dzieci. Od ponad 20 lat turniej ATP Challenger z obecną pulą nagród w wysokości 30 000 € przyciąga do Frankonii krajowe i międzynarodowe gwiazdy tenisa. Oprócz rocznego wkładu finansowego STUDEX pomaga również w międzynarodowych halowych mistrzostwach tenisa w Bawarii, udzielając dni urlopu pracownikom wolontariuszy. Jak co roku, oczekuje się, że w tym roku do Eckentalu przyjedzie wielu najlepszych graczy. Ponadto STUDEX jest sponsorem biegaczy, rowerzystów i pływaków Franken Speed Fighter e.V.

Pomogliśmy również miejscowemu przedszkolu (Evangelischer Kindergarten Eckenhaid) dotacją na zakup wyposażenia placów zabaw. I wspieramy Lions Club Eckental-Heroldsberg przy corocznym zakupie typowych lokalnych wyrobów piekarniczych dla Mardi Gras.

STUDEX wspiera również różne projekty międzynarodowe. Na przykład pomagamy w składkach na rzecz ofiar klęsk żywiołowych, m.in. po niszczycielskim tajfunie Haiyan na Filipinach w 2013 roku. Wspieramy także utrzymanie dzieci z organizacją charytatywną, która pomaga ludziom w południowych Indiach (Zukunft für Menschen in Südindien e.V.).

Image credits
Media: © Charisse Kenion/Unsplash; athletes: © Roland Gröll/LG Eckental; other images: © STUDEX Corporation or STUDEX of Europe GmbH