Skip links

Trendy 2022: Very Peri, Komponowanie kolczyków

Odnotowaliśmy trzy główne trendy na rok 2022 dotyczące kolczyków i przekłuwania uszu: lawendowo-niebieski kolor, komponowanie kilku rodzajów kolczyków w jednym uchu i noszenie kolczyków z prawdziwego złota. Przeczytaj więcej poniżej:

Kolczyki i Przekłuwanie uszu Trendy 2022 – #1: Kolor roku “Very Peri”

Głównym trendem dotyczącym kolczyków jest kolor roku Pantone. W 2022 roku jest to kolor lawendowo-niebieski z przebłyskami czerwieni, który został nowo wykreowany przez Instytut Koloru Pantone i nazwany Very Peri. To odcień kojarzący się z lawendą, reprezentującą rozwój i zmianę jak również wibracje, radość oraz dynamizm połączony z kreatywnością i wyobraźnią. STUDEX wpisuje się w ten trend na przykład kolczykami z tanzanitem. Ten kolor znakomicie współgra z delikatnymi odcieniami różu, naturalnymi odcieniami zieleni lub złota, klasycznymi lub neutralnymi jak czerń czy biel a nawet z jaskrawym różem. W naszej kolekcji znajdziesz szeroki wybór hipoalergicznych kolczyków do przekłucia STUDEX System75 oraz kolczyków na wymianę Sensitive by STUDEX zgodnych z tym trendem.

earring and ear piercing trends 2022: color of the year "very peri"

Kolczyki i Przekłuwanie uszu Trendy 2022 – #2: Komponowanie kolczyków 

Drugim głównym trendem jest tworzenie kompozycji kolczyków na uchu. Trzy kolczyki w płatku ucha to dziś standard, często połączony z dwoma lub więcej kolczykami w górnej części ucha. Kiedy przekłuwasz uszy, warto wspólnie ze specjalistą przekłuwania od razu zaplanować dalsze trzy lub cztery przekłucia, aby uzyskać perfekcyjną kompozycję. Aplikacja “Ear Piercing with STUDEX” pomoże zaplanować kompozycję kolczyków i wykreować Twój własny styl.
Dobrze wiedzieć: STUDEX poszerzył ofertę kolczyków w rozmiarze 2mm i 3 mm, które idealnie nadają się do przekłuwania trzecich dziurek w płatku ucha.

Earring and Ear Piercing Trends 2022: Color “Very Peri,” Curated Ears, Real Gold

Kolczyki i Przekłuwanie uszu Trendy 2022 – #3: Prawdziwe złoto 

Kolczyki ze złota wciąż są chętnie wybierane do przekłuwania uszu w 2022. Sprawdza się to w modelach klasycznych jak kulki lub kryształki w pełnej oprawie oraz cubic zirconie w pazurkach, czy perły i stokrotki. Jeśli chodzi o STUDEX, najbardziej popularne są wzory z 14K złota (585), następnie 18K (750) kończąc na 9K (375)

Kliknij tutaj aby znaleźć partneta STUDEX.

Image credits
Header image: © Joshua Rondeau/Unsplash; earrings: © STUDEX of Europe GmbH; other images: see image captions