Skip links

Bezpiecznie przekłuwanie uszu

STUDEX® to właściwe miejsce, jeśli cenisz sobie 100% jakości i bezpieczeństwa w zakresie przekłuwania uszu i kolczyków. Jako wiodący na świecie producent systemów do przekłuwania uszu i kolczyków hipoalergicznych oferujemy Państwu oryginalne produkty i usługi marki STUDEX. Jesteśmy dumni z tego, że de facto wyznaczamy standardy branżowe w zakresie przekłuwania uszu.

Nasze wiodące w branży systemy do przekłuwania uszu STUDEX są bezpieczne i higieniczne. Kolczyki do przekłuwania, które w rzeczywistości służą do przekłucia ucha, są dostarczane w sterylnych, indywidualnie zamkniętych opakowaniach. Te precyzyjne instrumenty można obsługiwać szybko i z wielką łatwością. Jednym ruchem przekłujemy ucho, założymy kolczyk, jednocześnie mocując zapinkę. Spełnianie lub przekraczanie standardów UE i przepisów FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) jest dla nas oczywistością.

kolczyki Studex do przekłuwania

System do przekłuwania uszu STUDEX® System75™…

… jest ledwo zauważalny, praktycznie bezgłośny, dzięki czemu idealnie nadaje się również dla dzieci. Zapewnia optymalną higienę: sztyfty i końcówki kolczyków znajdują się w jednorazowym wkładzie, który umieszcza się bezpośrednio w instrumencje. Wkład nigdy nie dotyka Twojej skóry ani skóry specjalisty od przekłuwania uszu, zarówno podczas wkładania, jak i wyjmowania wkładu. Wiodąca w branży technologia zapewnia wyjątkowo delikatne ustawienie przy przekłuciu ucha. Z tego powodu jest również idealny do stosowania na płaskiej powierzchni chrząstki ucha.

Inne systemy przekłuwania uszu STUDEX to nasze klasyczne instrumenty STUDEX® PLUS i STUDEX® Universal. Instrumenty te sprawdziły się w ciągu ponad 40 lat użytkowania i wykonano nimi wiele milionów przekłuć uszu na całym świecie.

Gdzie przekłuć
uszy systemem STUDEX®?

Z najwyższą starannością dobieramy naszych partnerów i cenimy ich sobie: sklepy jubilerskie, salony kosmetyczne, studia piercingu, salony fryzjerskie, lekarzy, apteki. Wszyscy partnerzy STUDEX są dobrze wyszkoleni i oferują doskonałe, spersonalizowane porady. Jesteś w dobrych rękach.

Wpisz kod pocztowy i miasto
Wpisz kod pocztowy i miasto

Dlaczego STUDEX® System75™?

STUDEX System75 jest bardzo delikatny, przyjazny dla skóry i prawie niewyczuwalny.
System jest praktycznie bezgłośny, dzięki czemu idealnie nadaje się również dla dzieci.

Quality seal STUDEX

Sięgnij po oryginalne produkty STUDEX®

Przekłuwanie uszu to kwestia zaufania i ma znaczenie, jaki system przekłuwania uszu i kolczyk do przekłuwania wybierzesz. Dlatego przekłuwając uszy Twoje lub Twojego dziecka, upewnij się, że szukasz najwyższej jakości i bezpieczeństwa: Zapytaj swojego specjalistę od przekłuwania uszu, czy używa STUDEX System75. Poniższe cechy charakterystyczne ułatwią rozpoznanie oryginalnych produktów marki STUDEX.

Safe Ear Piercing with STUDEX

Instrument

Oryginalny instrument STUDEX® System75™ ma wytłoczony napis STUDEX firmową czcionką. Wraz z wkładami STUDEX, system ten zapewnia bezpieczny i bezproblemowy proces przebijania.

Safe Ear Piercing with STUDEX

Naklejka uszczelniająca

Naklejka uszczelniająca oryginalne opakowanie wkładu STUDEX® System75™ zawiera logo STUDEX, nazwę, “System75™” i datę do kiedy gwarantowana jest sterylność kolczyka i zapinki. Zwykle jest to okres 10 lat. Oprócz bezdotykowego ładowania instrumentu, oryginalne wkłady zapewniają optymalny proces przekłuwania.

Zapięcie kolczyka

Zapinki

Każda oryginalna zapinka STUDEX® System75™ również ma wytłoczony napis “STUDEX CLASSIC USA”.

Jak profesjonalnie przekłuć uszy: 12 kroków

Przekłuwanie uszu za pomocą STUDEX® System75™ jest łatwe, bezpieczne i absolutnie higieniczne. Poniższe 12 kroków opisują, czego można się spodziewać po profesjonalnym przekłuciu uszu w salonie partnerskim STUDEX z systemem STUDEX System75.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Krok 1

Obie strony ucha są przemyte gazikiem nasączonym alkoholem. Odczekaj 30 sekund, aby alkohol odparował.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Krok 2

Zaznacz miejsce przekłucia pisakiem chirurgicznym STUDEX®.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Krok 3

Pozwól klientowi sprawdzić i potwierdzić zaznaczone miejsce w lusterku, zanim podejmiesz następne kroki. Wytrzyj delikatnie ślad zaznaczenia, pozostawiając jedynie delikatną kropkę.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Krok 4

Rozdziel opakowane wkłady z kolczykami wzdłuż perforacji. Zerwij naklejkę uszczelniającą. Nie wyjmuj wkładu z opakowania.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Krok 5

Trzymając wkład z kolczykiem w opakowaniu, odwróć otwartą stroną do dołu. Nałóż wkład na instrument do przekłuwania. Upewnij się, że koniec z zapinką został umieszczony na instrumencie jako pierwszy i kliknął.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Krok 6

Teraz przyciśnij tylną część wkładu. Usuń opakowanie. Nie wyrzucaj go, będzie potrzebny do usunięcia wkładu po przekłuciu.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Krok 7

Przymierz końcówkę kolczyka do miejsca zaznaczenia. Delikatnie ściśnij instrument, aby upewnić się, że znajdują się dokładnie we właściwej pozycji.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Krok 8

Teraz możesz szybkim, zdecydowanym ruchem ścisnąć rączkę instrumentu. W tym czasie zapinka zostanie umiejscowiona automatycznie w odpowiednim miejscu kolczyka.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Krok 9

Zwolnij nacisk i ostrożnie opuść instrument w dół.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Krok 10

Umieść odłożone wcześniej opakowanie na zużytym wkładzie. Przy jego użyciu wyjmij wkład z instrumentu.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Krok 11

Wyrzuć zarówno opakowanie, jaki i wkład. Na tym kończy się całkowicie sterylny proces przekłuwania.

Professional Ear Piercing with STUDEX

Krok 12

Na koniec udziel klientowi porady na temat właściwej pielęgnacji. Poleć klientowi oczyszczanie miejsca przekłucia dwa razy dziennie preparatami do pielęgnacji  STUDEX® po 24 godzinach od przekłucia. Produkt należy nakładać na tył i przód przekłutego ucha.

Zobacz proces przekłuwania uszu w tych filmach

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Znajdź najbliższego partnera STUDEX®

do przekłuwania uszu

Wpisz kod pocztowy i miasto

Więcej informacji

Piercing Systems for STUDEX System75

Kolczyki do przekłuwania

Stylowo i bezpiecznie — od samego początku

Pytania & Odpowiedzi

Dotyczące przekłuwania uszu i kolczyków

Ear Piercing – Curated Ears

Inspiracje

Stwórz swój własny styl

Pielęgnacja

Porady dotyczące pielęgnacji nowo przekłutych uszu

Przewodnik po materiałach Studex

Przewodnik po materiałach

Prawdziwe złoto, tytan, chirurgiczna stal nierdzewna

Trendy w kolczykach i przekłuwaniu uszu na rok 2024: hoops and multiple earlobe piercings

Trend Blog

Wszystko o najnowszych trendach w przekłuwaniu uszu i kolczykowaniu

Przekłuwanie uszu dzieciom

Wskazówki dla rodziców

Image credits
Header image: © Tyler Nix/Unsplash; “ear piercing for children” girl: © MNStudio/Adobe Stock; other images: © STUDEX of Europe GmbH or see the respective pages