Skip links

Jennifer Aniston: “Sama przekłułam sobie uszy w wieku 13 lat”

W lutym Jennifer Aniston ujawniła, że sama przekłuła sobie uszy w wieku 13 lat. Wspamniała, że użyła do tego celu ziemniaka oraz kawałka selera. Nie pamięta jak dokładnie przebiła uszy, jednak “składniki” sugerują raczej zupę warzywną niż przekłuwanie uszu.

3-letnia aktorka, która zasłynęła rolą w serialu “Przyjaciele”, a która obecnie spotyka się z aktorem Justinem Threoux (40), powiedziała “Kładziesz na nim kostkę lodu. Nie pamiętam jak to dokładnie szło, ale był potrzebny sznurek , igła i nić, a następnie trzeba było je uderzyć ziemniakiem.” Niestety nie podała szczegółów jaką rolę grał w tym procesie seler.

Patrząc wstecz, Jennifer Aniston z pewnością również wspomina to jako zabawną historie. Można się jedynie zastanawiać dlaczego zdecydowała się sama przekłuć własne uszy. Może jej rodzice byli przeciwni kolczykom lub nie odważyła się zapytać. Oczywiście nie jest jedyną, która przekłuła własne uszy. Nawet w dzisiejszych czasach niektórzy ludzie sami przekłuwają sobie uszy lub proszą o pomoc przyjaciół, często będąc w błędnym przekonaniu, że profesjonalne przekłuwanie uszu jest drogie.

Dziś czarująca aktorka, jest często pytana o swoje sekrety urody oraz jej naturalny i niezwykły blask. Jej przepiękne włosy oraz młodzieńcza i nieskazitelna skóra—nawet w wieku 43 lat—czynią ją prawdziwą ikoną piękna. Oczywiście robi wiele dla tak niesamowitego wyglądu. Zdrowe żywienie i joga są dla niej tak samo istotne jak odpowiednia pielęgnacja skóry. Używa peelingów chemicznych i terapii laserowej do usuwania plam na swojej skórze. Swoje włosy powierza kalifornijskiemu styliście gwiazd Chrisowi McMillan. W przypadku codziennego oczyszczania skóry, Jennifer Aniston pozostaje bardziej przyziemna i używa oczyszczającego mydła do twarzy Neutrogena, dostępnego w cenie $2.49.

Po doświadczeniu przekłucia uszu w systemie Zrób to Sam, jeszcze kilkakrotnie przekłuwała uszy, prawdopodobnie już przez profesjonalistę. Jeżeli dobrze policzyłam, Jennifer Aniston ma po trzy dziurki w każdym uchu. Czasem nosi sześć kolczyków, a czasem tylko po jednym z każdej strony. Ponieważ nosi swoje długie blond włosy rozpuszczone, jej kolczyki często są niewidoczne. Bez względu na jej wygląd – dla mnie Jennifer Aniston to naprawdę beztroska dziewczyna.

Image credits
Header image: © Andrew Evans/PR Photos