STUDEX POLAND Ltd.
ul. Maćka z Bogdańca 16a
PL-92-434 Łódź, Polska
Telefon: +48 (42) 671-19-90
Faks: +48 (42) 671-13-23
E-mail: studex@studex.pl

JAK PRZEKŁUĆ USZY

 

Bezpieczne przekłuwanie uszu

 

Od lat kolczyki w uszach dodawały wiele uroku ich posiadaczom. W pierwszej kolejności jednak należy pomyśleć o zdrowiu i bezpieczeństwie. Nie każdy sposób wykonania jest dobry. W szczególności odradzamy sposoby domowe na tak zwanego ziemniaka, bądź opalaną igłę. Takie metody nie są bezpieczne, mogą nawet doprowadzić do zakażenia. Przekłuwanie uszu warto powierzyć specjaliście, który korzysta z dobrego profesjonalnego sprzętu, takiego, jaki oferuje firma Studex® i wie jak przekłuć uszy profesjonalnie. Produkty Studex® wykonane są tylko z materiałów wysokiej klasy (316L, tytanu, 9k, 14k i 18k złota oraz białego złota) oraz spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa.

Jak przekłuć uszy?

 

Systemy do przekłuwaniu uszu firmy Studex® są bezpieczne i proste w obsłudze. Dodatkowo kształt aparatów został zaprojektowany w ten sposób, aby wygodnie przylegał do ręki, zapewniając komfort użytkowania. Nasze systemy gwarantują bezpieczne przekłuwanie uszu również naszym najmłodszym klientom.

Wielu rodziców zastanawia się, kiedy może przekłuć uszy swoim dzieciom. W jakim wieku przebicie uszu będzie dla dziecka najbezpieczniejsze? Nie istnieją kryteria, informujące, jaki wiek powinno osiągnąć dziecko, alby mogło mieć przekłute uszy, sugerujemy jednak, aby nie przebijać uszu niemowlakom. Przekłuwając uszy małym dzieciom należy wybrać salon posiadający odpowiedni do tego sprzęt. Odpowiadając na pytanie jak przekłuć uszy w bezpieczny i niestresujący sposób, proponujemy Studex® System 75™, który pracuje bardzo cicho, zapewniając komfort dziecku. Aparat jest na tyle delikatny, że dziecko nawet nie poczuje żadnego bólu.

Firma Studex® ma do zaoferowania bogaty asortyment kolczyków dla dzieci, które wykonane są z dobrych materiałów, kolczyki są sterylne, wykonane ze stali chirurgicznej, dzięki, którym dziecko nie jest narażone na wystąpienie zapalenia bądź alergii. Kolczyki są przystosowane do małego dziecięcego uszka. Każdy znajdzie odpowiedni dla siebie model. 
stat4u