Skip links

Przekłuwanie uszu dzieciom: wakacje to najlepszy czas

Wakacje dla wielu sprzedawców oznaczają zastój w biznesie, ponieważ jest to czas, w którym ludzie wyjeżdżają na urlop. Niektóre usługi jednak, cieszą się ogromną popularnością właśnie latem, przyciągając klientów liczniej niż zwykle. Na szczycie usług często wykonywanych latem znajduje się przekłuwanie uszu dzieciom.

Sezon na przekłuwanie uszu

“Dzięki naszej stronie kolczykowanie.pl otrzymujemy wiele zapytań od osób pragnących przekłuć uszy sobie lub swoim dzieciom o gabinety kosmetyczne posiadające System Studex75 w ich okolicy. W trakcie wakacji liczba zapytań jest wyjątkowo duża.,” mówi Mariusz Białek Dyrektor Zarządzający Studex Poland Ltd. Sp. z o.o., światowego, wiodącego producenta systemów do przekłuwania i kolczyków. “Tej wiosny otrzymaliśmy jak do tej pory rekordową liczbę zapytań, ale spodziewamy się, że ich ilość wzrośnie w miesiącach letnich. Lato, a w szczególności lipiec i sierpień to najwyższy sezon sprzedażowy, jeśli chodzi o przekłuwanie uszu.”

STUDEX wysyła zainteresowanym informacje odnośnie partnerskich gabinetów w okolicy, wybierając adresy najbliższych partnerów na podstawie podanego kodu pocztowego. W ten sposób pomagamy klientom odnaleźć miejsca, w których przekłuwa się uszy STUDEX System75 i hipoalergicznymi kolczykami STUDEX. Według Marty Ruta Kierownika Działu Obsługi Klienta rodzice, którzy pragną spełnić marzenie o pierwszych kolczykach swoich dzieci korzystają z tego serwisu najczęściej.

“Nasi partnerzy, którzy oferują usługę przekłuwania uszu udowadniają, że skorzystanie ze specjalistycznej usługi niesie ze sobą dodatkowe korzyści w postaci porady eksperta i profesjonalnego zabiegu, czego nie można kupić w Internecie,” zwraca uwagę Mariusz Białek. “Gdy tylko klient postawi nogę w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, utwierdzi się w przekonaniu, że dokonał prawidłowego wyboru.”

Ear Piercing for Children: Summer Break Is the Perfect Time

Przyczyny bumu na przekłuwanie latem

“Dla wielu wakacje to idealny moment na przekłucie uszu u dzieci, ponieważ mogą się one przyzwyczaić do nowych kolczyków i codziennej pielęgnacji,” wyjaśnia Marta Ruta. “Rodzicom jest wygodniej dopilnować dzieci latem w kwestii pielęgnacji. Nie muszą też się martwić o zajęcia W-Fu w szkole, kiedy to wymagane jest zdejmowanie kolczyków.* Do czasu rozpoczęcia roku szkolnego uszy zdążą się wygoić.”
(*Sprawdź również nasze letnie porady o zachowaniu na wakacjach ze świeżymi przekłuciami, np. w trakcie pływania.)

Dwie grupy docelowe: rodzice z przedszkolakami i nastolatkowie

Bum na przekłuwanie uszu w wakacje jest spowodowany przez dwie grupy docelowe: z jednej strony są to rodzice z przedszkolakami lub uczniami podstawówki, którzy szukają zaufanych gabinetów kosmetycznych, aby spełnić marzenie dziecka o pierwszych kolczykach na rozpoczęcie roku. Cenią sobie wysokiej jakości kolczyki, które powinny być hipoalergiczne i przyjazne skórze. Z tego względu wybierają najczęściej złoto lub stal chirurgiczną. Najpopularniejszymi wzorami dla dzieci są stokrotki i motylki, a także kulki i inne kolczyki o okrągłym, regularnym kształcie.

Z drugiej strony znajdują się nastolatkowie, którzy w wakacje lubią robić kolejne przekłucia, ponieważ wiele kolczyków w uszach jest wciąż popularnym trendem. Po powrocie z wakacji mogą błyszczeć wraz ze swoją nową kombinacją kolczyków. Nastolatki są bardzo często pełni obaw przed przekłuciem, nawet bardziej od młodszych dzieci, dlatego szukają partnerów oferujących STUDEX System75, gdyż jest to możliwie najdelikatniejsza metoda przekłucia uszu. Ich ulubionymi wzorami są połyskujące kuleczki typu Fireball.

Ear Piercing for Kids: Summer Break Is the Perfect Time

Podsumowując: Jedna jaskółka nie czyni lata, ale nowe przekłucie uszu tak!

Niezależnie od tego czy planujecie wyjeżdżać w wakacje, czy pozostać w domu: jest to idealny czas na przekłucie uszu dzieciom.

Image credits
Header image: © STUDEX of Europe GmbH; image #1: © Rido/Shutterstock; image #2: © Jelleke Vanooteghem/Unsplash