Skip links

Biżuteria z motywem motyla: idealny prezent dla dziewczynki

Jako rodzice często jesteśmy zdumieni jak szybko dorastają nasze dzieci. Czas ucieka przez palce. Wydaje się, że nasze dzieci dopiero co się urodziły, a już po chwili całujemy je na pożegnanie pierwszego dnia szkoły albo… moment.

Mogą być już nastolatkami zbyt dumnymi na dawanie buziaka rodzicom w miejscu publicznym. Jedyne czego pragniemy to udowodnić im jak bardzo są przez nas kochani, zawsze i bez względu na wszystko, że są piękni tacy jacy są, że jesteśmy z nich dumni i wierzymy w nich, wspieramy ich wybory życiowe, a życie to podróż.

Na wielu płaszczyznach naszedzieci są trochę jak motyle. Nieustannie się rozwijają i nie przestają nas zadziwiać. Ich transformacje nie zawsze bywają łatwe – zarówno dla nich jak i dla nas. Przemiana może wydawać się straszna. Niektóre dzieciaki zmagają się z presją rówieśników i terrorem w szkole. Muszą w tym wszystkim odnaleźć własne ja. Natomiast my jako rodzice powinniśmy w pewnym sensie wypuścić swoje dzieci na wolność.

Dlatego też wszystko co zawiera motyw motyli jest idealnym prezentem dla dzieci, w szczególności dla córek. Delikatna biżuteria z motylkiem może wyrazić wszystko co czujemy do naszych małych (lub już nie tak małych) dziewczynek. Motyl jest symbolem transformacji, przemiany lub miłości. Naszymi faworytami są małe charmsy z motylkami lub kolczyki.

Cytaty o motylach

Poniżej znajdziecie kilka cytatów o motylach. Można je wykorzystać przy wypisywaniu karty, którą dołączymy do podarunku z motylkową biżuterią.

Image credits
Header image: © Atelier Sommerland/Fotolia; image #1: © Oleg Gekman/Fotolia; image #2: © STUDEX of Europe GmbH; image #3: © Maribell/Fotolia; image #4: © julenochek/Fotolia