Skip links

Kolczyki i przekłuwanie uszu, trendy na 2017 rok

Które kolczyki i trendy przekłuwania uszu są spodziewane w tym roku? Co pojawiło się nowego w tej dziedzinie? Sprawdźmy jak kształtują się trendy na 2017 rok.

Kolczyki i przekłuwanie uszu, trendy na 2017 rok – #1: Odrobina blasku

Odrobina przepychu na uchu będzie bardzo modna w tym roku – i to codziennie, a nie jedynie w trakcie imprez czy na weekend. W końcu to tylko od nas zależy czy dzisiejszy dzień będzie wyjątkowy. Brokatowe, połyskliwe kolczyki mogą pełnić funkcję kolczyków do przekłuwania uszu dzięki takim kolczykom jak brokatowe serca czy gwiazdki z serii Studex System75 wykonane z chirurgicznej stali nierdzewnej lub pozłacanej.

Earring and Ear Piercing Trends 2017
Earring and Ear Piercing Trends 2017

Kolczyki i przekłuwanie uszu, trendy na 2017 rok– #2: Spełnienie dziecięcych marzeń

Dzieci, które w trakcie przekłuwania uszu są na tyle duże że mogą sobie same wybrać wzór pierwszych kolczyków często wybierają motywy natury lub baśniowe. Nie tylko świetnie wyglądają, ale jeszcze potrafią przedstawiać konkretne historie, mamy tu motywy: niedźwiedzie, owady, korony księżniczki, stokrotki, motyle lub bardzo rzadkie jednorożce. Wiele sklepów rozszerza również swoje oferty w 2017 roku, jak chociażby o bezpieczne i przyjazne dla skóry kolczyki z kolekcji Studex.

Kolczyki i przekłuwanie uszu, trendy na 2017 rok – #3: Ciała niebieskie

Tak jak już pisaliśmy, kolczyki, które przedstawiają różne ciała niebieskie są bardzo popularne. Moda na gwiezdne kolczyki idzie w parze z modą na kilka kolczyków w jednym uchu, dzięki czemu czasami potrafią zmienić nasze ucho w małe dzieło sztuki. Dostępne są kolczyki w kształcie gwiazd, planet czy księżyców. Kolczyki te będą bardzo popularne w 2017 roku.

Earring and Ear Piercing Trends 2017
Earring and Ear Piercing Trends 2017

Kolczyki i przekłuwanie uszu, trendy na 2017 rok – #4: Potęga zielonego koloru

Według specjalistów z Pantone Color Institute, kolor będący połączeniem świeżych kolorów żółtego z zielonym jest “Kolorem 2017 roku”. Barwa ta będzie miała ogromny wpływ na świat biżuterii. Według Pantone kolor ten symbolizuje “pierwsze dni wiosny, gdy naturalna zieleń budzi się do życia” oraz “wyścig w celu spełniania własnych pasji”. Ci z Was, który chcą odświeżyć swój wygląd mogą zdecydować się na hipoalergiczne kolczyki od Studex w różnych kształtach i odcieniach zielonego.

W dodatku poniższe trendy oraz zachowania klientów będą wpływać znacząco na rynek w 2017:

Kolczyki i przekłuwanie uszu, trendy na 2017 rok – #5: “Przymierzanie” kolczyków i inne usprawnienia dla klientów

W trakcie wyboru nowych kolczyków klienci lubią korzystać z narzędzi i usprawnień jakie dają im sprzedawcy. Jako że kolczyki nie mogą być sprawdzane w sklepie z powodów higienicznych Studex oferuje funkcjonalne ekspozycje z przeźroczystymi wzorami, które można przyłożyć do ucha i sprawdzić jak będą wyglądać. Klienci mogą również kupić kilka kompletów jednocześnie. Te możliwości dotyczą również tych którzy po raz pierwszy przekuwają sobie uszy bądź przekuwają uszy swoim dzieciom. Istnieje naprawdę sporo wymienianych wzorów, wszystko po to abyśmy w ciągu sześciu tygodniu gojenia się ucha po przekłuwaniu nie byli skazani na nudę.

Earring and Ear Piercing Trends 2017

Kolczyki i przekłuwanie uszu, trendy na 2017 rok – #6: Sezonowe wybory

W wielu krajach klienci chcą przekłuwać uszy sobie bądź swoim dzieciom w trakcie przerw w szkole np. w trakcie wakacji, ferii zimowych czy ferii świątecznych.

Kliknij tutaj aby znaleźć partnera STUDEX w Twojej okolicy.

Image credits
Header image: woman: © Shine Tang/Unsplash, leaves background: © Denis Agati/Unsplash, leaves foreground: © daraspong-chomkwan/Unsplash, earrings: © STUDEX of Europe GmbH; other images: © STUDEX of Europe GmbH