Skip links

Motyw jednorożców ciągle w modzie

Gdziekolwiek nie spojrzysz wszędzie widać jednorożce. Nie uciekniesz od tego motywu. Mimo że trend ten nie jest wcale nowy, zakorzenił się już na stałe: chyba nie ma rzeczy, która nie została wykonana w wersji z motywem jednorożca. W sklepach znajdziecie kubki, ubrania, obudowy smartfonów, kosmetyki, jedzenie, napoje — produkty z motywem jednorożca wciąż są bardzo pożądane. W to wlicza się również biżuteria.

STUDEX, światowy lider produkcji systemów do przekłuwania uszu oraz przyjaznych dla skóry kolczyków, zareagował na popularność tych bajkowych stworzeń i oferuje swoim klientom hipoalergiczne kolczyki z motywem jednorożca dla systemów przekłuwania uszu Studex System75 jak również standardowe kolczyki z kolekcji Sensitive. Kolczyki z jednorożcami są często noszone jako część kompozycji kilku kolczyków w uchu, razem z błyszczącymi kolczykami w kształcie gwiazd. Kolczyki z jednorożcami idealnie pasują do tych z wzorami gwiezdnego pyłu.

Unicorn Trend

Jednorożce: Dlaczego są tak popularne?

Wiele osób uwielbia jednorożce ponieważ utożsamiają je z mistycznymi istotami z bajek i baśni. Mówimy tutaj o dość sporej grupie ludzi we wszystkich przedziałach wiekowych. Niektórzy ludzie poprzez jednorożce wyrażają swoją unikalność i indywidualność. Chcą wyróżniać się na tle reszty, lśnić i błyszczeć. Dla innych ludzi jest to częściowa ucieczka od prawdziwego życia i problemów codzienności. Reszta chce po prostu powrócić wspomnieniami do lat dzieciństwa i wiary w cuda, magię i dobro, które zawsze zwycięża.

Earring and Ear Piercing Trends 2018

Dla małych i dużych fanów jednorożców

Kolczyki z jednorożcami i gwiezdnym pyłem ciągle będą popularne w 2018 roku. Póki co nie widać, by moda i szał na jednorożce miały się zakończyć. Dlatego pozwól, by świat błyszczał gdziekolwiek pójdziesz. Kolczyki z jednorożcami są wspaniałym prezentem na święta – dla najbliższych, których kochamy. Nigdy nie dorastajcie!

Na zdjęciu powyżej znajdują się (od lewej do prawej): 1. Jednorożec, 5.5 mm; 2./3. błyszcząca biała gwiazdka, 6.5 mm, 2. srebrna, 3. pozłacana; 4. Cubic Zirconia, 5 mm, szlif gwiaździsty, różowa, w pazurkach, występująca również w wersji białej i pozłacana; 5. fireball z brylantem, 4.5 mm, występujący również z kryształem górskim, cyrkonem różowym, akwamarynem, tanzanitem, szafirem; 6. brylant, 2 lub 3 mm, w oprawie pełnej, również w wersji pozłacanej; 7. Cubic Zirconia, 2, 3 or 4 mm, w pazurkach, pozłacana. 1.-7. Materiał: stal chirurgiczna, niektóre kolczyki pozłacane, 6./7. występują również w 14 lub 18 karatowym żółtym i białym złocie.

Kliknij tutaj aby znaleźć partneta STUDEX w Twojej okolicy.

Image credits
Header image: © Jonathan Borba/Unsplash; other images: © STUDEX of Europe GmbH