Skip links

Brooklyn Beckham przekłuł ucho STUDEX’EM

Według magazynu The Sun, Victoria i David Beckham towarzyszyli swojemu 15-letniemu synowi Brooklynowi w Claire’s w centrum handlowym Westfield w Londynie, gdzie udał się na swoje pierwsze przekłucie ucha. Dołączył do nich również młodszy brat Brooklyna – Cruz (9).

Niedaleko pada jabłko od jabłoni

Mama Brooklyna, Victoria (40) to prawdziwa ikona stylu. Była Spice Girl i modelka jest projektantką mody, która posiada swoją własną linię odzieżową. Jak wiele dziewczynek kolczyki zaczęła nosić już w dzieciństwie co możemy zobaczyć na uroczym zdjęciu, którym podzieliła się ostatnio na Twitterze:
Twitter post Victorii Beckham (@victoriabeckham) (link)

Natomiast tata Brooklyna, David (39), była gwiazda piłki nożnej jest również uważany za ikonę stylu i bardzo często nosi kolczyki w obu płatkach uszu.

Lewe ucho Brooklyna przekłuł Joe Parker, menadżer sklepu Claire’s w Westfield – będącego partnerem firmy STUDEX. W czasie wywiadu dla The Sun, Parker przyznał, że nie był to zabieg jak każdy inny “Brooklyn był spokojny, za to ja denerwowałem się bardzo, wiedziałem, że nie mogę tego spartaczyć.”

Beckhamowie zapłacili za zabieg £45 (jakieś €57) w cenę wliczono koszt dwóch kolczyków, które sprzedawane są w parach i usługę przekłucia. Jest to najwyższa cena jaką można zapłacić za przekłucie w tym sklepie. “Wybrali najdroższe kolczyki, ale Victoria poprosiła syna by zdecydował się na trochę mniejsze by tak bardzo nie błyszczały” powiedział Parker.

Jak bardzo jest to “cool”?

Niektóre nastolatki muszą błagać swoich rodziców o pozwolenie na kolczyki. Natomiast Beckhamowie zrobili z wyjścia na zabieg przekłucia rodzinne wydarzenie. Spędzili w sklepie jakieś 30 minut, a zabieg był wykonywany na zapleczu. Po wszystkim wyszli tylnymi drzwiami. Są “cudowną rodziną” jak powiedział nasz partner.

Oczywiście ze względu na fakt, iż Brooklyn jest teraz sportowcem informacja o jego nowym przekłuciu szybko obiegła portale społecznościowe. Nastolatek, który właśnie podpisał roczny kontrakt z Arsenalem w grupie wiekowej poniżej 16 lat i pojawił się na okładce magazynu Man About Town zaczyna posiadać coraz więcej fanów. Dla niektórych z nich jego nowe kolczyki sprawiają, że wygląda jeszcze cudowniej jak stwierdzają na Twitterze:
Twitter post kimchi ; (@rauhllrh) (link)

Image credits
Header image: © Landmark/PR Photos