Skip links

Dlaczego warto oferować usługi przekłuwania uszu?

Zwiększ ruch i zwiększ swoją sprzedaż

z usługami przekłuwania uszu i hipoalergicznymi kolczykami

  • Przekłuwanie uszu to usługa, która zwiększa ruch pieszy w Twoim sklepie.
  • Przyciągniesz dodatkowych klientów i nowe grupy docelowe, które odkryją również inne produkty i usługi, które masz w ofercie.
  • Dodając ten nowy wymiar do swojego biznesu, zwiększysz swoją sprzedaż.
  • Ponieważ przekłuwanie uszu to kwestia zaufania, zadowoleni klienci stają się klientami długoterminowymi.

Zwiększenie ruchu: Przekłuwanie uszu to usługa, której nie można przenieść do internetu.

Oferując tę usługę automatycznie przyciągniesz nowych klientów. Jest to usługa, która pomaga konsumentom pokonać pierwszą przeszkodę i postawić stopę w Twoim sklepie. Twoim młodszym klientom często będą towarzyszyć rodzice, dziadkowie, inni członkowie rodziny i przyjaciele, co daje jeszcze większe możliwości sprzedaży.

Klienci przekłuwający uszy są lojalni, jeśli otrzymują doskonałą obsługę: jest bardzo prawdopodobne, że później kupią również biżuterię o wyższej wartości. I polecą Twój sklep swojej rodzinie i znajomym. Co więcej, przekłuwanie uszu zwiększa ruch pieszy również wtedy, gdy wiele sklepów tego najbardziej potrzebuje, na przykład podczas letnich wakacji.

Why Offer Ear Piercing Services with STUDEX

Szybko zmieniające się produkty z atrakcyjnymi marżami pomagają zarobić dobre pieniądze.

Why Offer Ear Piercing – Fast mover STUDEX

Kolczyki STUDEX – w tym usługi przekłuwania uszu – zostały kilkakrotnie wyróżnione jako „fast-moving miracles” przez niemiecki magazyn jubilerski „Blickpunkt Juwelier”. Nie ma wątpliwości, że nasze kolczyki do przekłuwania i kolejne kolczyki sprzedają się szybciej niż wiele innych marek biżuterii.

Ponadto STUDEX oferuje ponadprzeciętne marże w porównaniu do innych w branży jubilerskiej. Przekłuwanie uszu prawdziwym złotem jest najbardziej dochodowe, a rodzice są grupą docelową, która jest najmniej wrażliwa na cenę. Krótko mówiąc, przekłuwanie uszu to usługa, dzięki której można dobrze zarobić.

Czy wiedziałeś, że ...?

… większość ludzi pamięta, kiedy i gdzie miała przekłute ucho? Pracując z systemami STUDEX® możesz mieć pewność, że przekłuwanie uszu będzie pozytywnym doświadczeniem dla Twoich klientów. Skorzystaj z tej wspaniałej okazji do nawiązania długoterminowych relacji z klientami.

STUDEX® to Twój niezawodny kompleksowy partner w zakresie przekłuwania uszu i hipoalergicznych kolczyków.

Why Offer Ear Piercing – one-stop partner STUDEX

Świadczenie usługi przekłuwania uszu doskonale uzupełni Twoją obecną działalność biznesową. Wszystkie nasze innowacyjne produkty STUDEX są łatwe w użyciu i zapewniają najlepsze rezultaty każdego dnia.

  • systemy do przekłuwania uszu, w tym sterylne kolczyki do przekłuwania i produkty do pielęgnacji,
  • lub nasz szeroki wybór hipoalergicznych kolczyków bez przekłuwania uszu we wspaniałych wzorach.

Dzięki naszym szkoleniom, przekłuwanie uszu jest łatwe do nauczenia, a Ty będziesz gotowa do pracy w mgnieniu oka. Dzięki naszej sieci sprzedaży zapewniamy pierwszorzędne usługi sprzedażowe i logistyczne. Dodatkowo oferujemy materiały marketingowe, takie jak ekspozytory, broszury, naklejki na szyby czy plakaty.

Więcej o STUDEX®

Przeczytaj więcej o naszej firmie oraz zapewnianym przez nas wsparciu sprzedaży i marketingu.

Dowiedz się więcej
STUDEX sales and marketing support for ear piercing

Zostań partnerem STUDEX®

Wprowadź informacje o swojej firmie

Image credits
Fast movers: © Blickpunkt Juwelier; other images: © STUDEX of Europe GmbH