Skip links

O nas

Lider rynku międzynarodowego

STUDEX®, znana na  całym świecie marka przekłuwania uszu, jest wiodącym międzynarodowym producentem precyzyjnych systemów przekłuwania uszu, hipoalergicznych kolczyków i produktów pielęgnacyjnych. Dzięki naszej siedzibie głównej w Los Angeles w Kalifornii oraz filiom lub wyłącznym partnerom w ponad 70 krajach na sześciu kontynentach wspieramy sklepy detaliczne w generowaniu dodatkowego biznesu. Od ponad 40 lat instrumenty STUDEX były używane miliony razy na całym świecie do przekłuwania uszu. Jesteśmy dumni, że jesteśmy de-facto standardem branżowym w zakresie przekłuwania uszu.

Ponadto nasze kolekcje przyjaznych dla skóry, hipoalergicznych kolczyków uzupełniających zapewniają doskonały komfort na co dzień — nawet dla wrażliwych uszu. Na znak zaufania do naszych produktów udzielamy 30-letniej gwarancji.

Profesjonalne wsparcie sprzedaży i marketingu

prosto od twojego producenta

Nasi partnerzy STUDEX® ą dla nas najważniejsi. Aby służyć Tobie i Twoim klientom zapewniamy pierwszorzędne usługi marketingowe, sprzedażowe i logistyczne oraz profesjonalne szkolenia.

Abyś mógł od razu zacząć przygodę z przekłuwaniem uszu, STUDEX oferuje wygodne zestawy startowe i skuteczne materiały marketingowe dla Twojego sklepu. Nasi eksperci chętnie przeszkolą Ciebie i Twój zespół.

Dostarczane przez nas materiały do punktów sprzedaży obejmują stacje do przekłuwania uszu, ekspozytory na ladę i witrynę, plakaty w różnych rozmiarach, dekoracje okienne, broszury, bony upominkowe, pudełka upominkowe dla dzieci, upominki lub oferty sezonowe. Zamawianie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego jest proste, łatwe i szybkie. Aby zapewnić klientom wysokiej jakości usługi, STUDEX dostarcza również całą niezbędną dokumentację, począwszy od formularzy przekłucia uszu, a skończywszy na instrukcjach pielęgnacji po przekłuciu.

Nasz ulubieniec w sprzedaży detalicznej: „Peggy” to opracowany przez STUDEX ekspozytor z przezroczystymi wkładkami i próbką kolczyka na końcu każdej wkładki do wzornika. Twoi klienci mogą trzymać kolczyk w uchu, aby uzyskać zupełnie nowe wrażenia z zakupów, prawie jak przymierzanie kolczyków. Peggy jest dostarczana z 18 popularnymi wzorami kolczyków do przekłuwania STUDEX System75.

Peggy Display for STUDEX System75
STUDEX sales and marketing support for ear piercing

Nasza strona internetowa zawiera wyczerpujące informacje dla konsumentów na temat przekłuwania uszu i kolczyków. Nasza strona co miesiąc przyciąga dziesiątki tysięcy unikalnych użytkowników zainteresowanych w szczególności przekłuwaniem uszu za pomocą STUDEX. Wraz z naszymi działaniami w mediach społecznościowych (np. Facebook, Twitter, Pinterest, YouTube itp.) kreujemy silny popyt na nasze produkty i usługi wśród konsumentów.

Polecamy Państwa firmę: Kierujemy wszystkie napływające zapytania przez naszą wyszukiwarkę partnerów STUDEX i kierujemy je bezpośrednio do naszych lokalnych partnerów. Jako klient bezpośredni (zamawiając bezpośrednio w STUDEX) będziesz mógł się w tym celu zarejestrować.

Niektóre opinie klientów, które publikujemy na naszej stronie internetowej, wspominają również o poszczególnych partnerach STUDEX.

Jako partner STUDEX będziesz mógł skorzystać z dodatkowych możliwości: Zwiększ swoją sprzedaż, uczestnicząc w naszych sezonowych promocjach. I skorzystaj z aplikacji Ear Piercing with STUDEX, aby umawiać się ze swoimi klientami na wielokrotne przekłuwanie uszu.

Więcej o marce STUDEX®

Przeczytaj więcej o naszej firmie na naszych stronach konsumenckich.

Dowiedz się więcej
STUDEX brand

Zostań partnerem STUDEX®

Wprowadź informacje o swojej firmie

Image credits
Hands with phone: © Nathana Rebouças/Unsplash; magazines: © Charisse Kenion/Unsplash; other images: © STUDEX of Europe GmbH